GLAS OCH KERAMIK / Glas / Glasmålningar 15328137
nr 1532 8137
Glasmålningar
3 st, Milan Horvat Hlebinski (1947). Signerad, daterad 1984, Croatien, yttermått inklusive ram: 20x15 - 27x32 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 april 2023
kl 20:11:49
28/3 21:36:16
Glasmålningar
nr 1532 8137
Glasmålningar
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 3 april 2023 |
| 28/3 21:36:16 | 1 | Vinnande bud |